Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016

1 września 2015 roku w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość - Powiatowa  Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016. Zaszczycili nas swą obecnością parlamentarzyści, członkowie Zarządu Powiatu Będzińskiego, wraz ze Starostą Powiatu Będzińskiego - Panem Arkadiuszem Watołą, radni powiatowi i przedstawiciele miast i gmin powiatu będzińskiego, dyrektorzy szkół z terenu powiatu, duchowieństwo, przedstawiciele wyższych uczelni. Rozpoczynający się nowy rok szkolny otwiera przed kolejnym pokoleniem Gens Copernici nowe wyzwania.

Część artystyczną rozpoczął występ chóru I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie Stella Copernicus pod dyrekcją Pani  Karoliny Ryczek.

            Kolejną częścią tej, jakże ważnej dla nas wszystkich uroczystości było otwarcie nowych obiektów sportowych na terenie naszej szkoły Po przecięciu wstęgi rozegrano mecz piłki siatkowej pomiędzy reprezentacją uczniów Kopernika i drużyną złożoną z przedstawicieli władz starostwa.

Więcej zdjęć.