Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Integracja 1a i 1d

W ubiegłym tygodniu (23-25.09) dwie z klas pierwszych pojechały na wycieczkę integracyjną do Białki Tatrzańskiej. Gdy dotarliśmy na miejsce, poszliśmy na spacer krajoznawczy nad Przełom Białki. Tam przez chwilę podziwialiśmy widoki i odpoczywaliśmy po podróży. Wieczorem podzieliliśmy się na dwie grupy, jedna zwiedzała Białkę a chętni mogli pójść do słynnych term. Następnego dnia pojechaliśmy do Zakopanego oraz wjechaliśmy na Butorowy Wierch i Gubałówkę. Pogoda dopisywała nam, aż do porannego wyjazdu do domu. Wycieczkę uważamy za udaną, obie klasy bardzo się zintegrowały.

Klasy IA i ID