Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Nie zmarnuj swojego życia

13 października br. klasy pierwsze uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych na temat zapobiegania nałogom (np. alkoholizm, narkomania). Zajęcia w ramach programu „Nie zmarnuj swojego życia” prowadzili przedstawiciele Stowarzyszenia Pomocy „Arka Noego”. Autorskie spotkania na temat uzależnień od alkoholu, narkotyków i dopalaczy zostały urozmaicone muzyką i filmami. Celem zajęć było podniesienie świadomości młodzieży na temat przyczyn i skutków uzależnień.