Rok szkolny 2015/16

Ach co to była za wycieczka!

Na przełomie września i października klasy I b, c i e były na wycieczce integracyjnej w Milówce. W ciągu trzech dni uczniowie mieli zapewnione mnóstwo atrakcji: gry i zabawy integracyjne, poważne i mniej poważne rozmowy na interesujące tematy, ognisko, dyskotekę. Dużym wyzwaniem było zdobycie schroniska na Hali Boraczej. Wszyscy dali radę. Nie zabrakło też zajęć sportowych (w końcu Ib to spotrowcy). Żal było wyjeżdżać, ale przecież to nie ostatnia wycieczka. Będą następne.