Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Święto Niepodległości

Społeczność I Liceum im. Mikołaja Kopernika w Będzinie manifestując swój patriotyzm przygotowała specjalną akademię z okazji obchodów Święta Niepodległości. Gośćmi uroczystości byli Starosta Będziński Arkadiusz Watoła, Wicestarosta Emil Bystrowski oraz Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego odpowiedzialny za resort oświaty i polityki społecznej Robert Szpinda. Uczniowie przedstawili patriotyczny program artystyczny opierający się na twórczości m.in. Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego oraz poezji legionowej.

Zdjęcia w galerii.