Rok szkolny 2015/16

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

W dniu 22 października br. w siedzibie WSB w Dąbrowie Górniczej odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pn. "Twoje Bezpieczeństwo - Nasza Sprawa, Praca w Holandii". Podczas konferencji zgromadzeni słuchacze uzyskali niezbędne informacje dotyczące bezpiecznego podejmowania pracy zarobkowej za granicą, regulacji prawnych w Holandii oraz sposobu działania w sytuacjach zagrożenia. W konferencji uczestniczyli uczniowie klasy 2c pod opieką p. Bożeny Morawskiej-Nagły.