Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Jesteśmy z Wami

Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się w okolicznościach, które miały miejsce 13 listopada 2015 roku w Paryżu, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni. Jako wspólnota I LO im. Mikołaja Kopernika pragnie wyrazić swoją solidarność z mieszkańcami Francji a szczególnie Paryża. Wobec ciosu, który spadł na niewinnych ludzi niełatwo znaleźć słowa pociechy. Życzmy jedynie sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może załagodzić.

Dyrekcja, nauczyciele młodzież oraz pracownicy I LO w Będzinie