Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Edukacja prawna

W 18 listopada 2015 r. klasy pierwsze I LO uczestniczyły w spotkaniu z sędzią Sądu Rejonowego w Będzinie p. Agnieszką Czarnecką - Wnuk  w ramach edukacji prawnej.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i wzbogaciło naszą wiedzę z zakresu prawa i procedur sądowych. Pani sędzina posłużyła się licznymi przykładami z życia codziennego, by uświadomić nam, ile błędów jesteśmy w stanie popełnić z jednego powodu – nieznajomości podstaw prawnych.