Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Prawo w praktyce

17.11. br. w ramach edukacji prawnej z wiedzy o społeczeństwie mieliśmy okazję poznać prawo „od kuchni”. Dr Przemysław Magaczewski z Kancelarii Radców Prawnych EUROIUS w bardzo jasny sposób zapoznał nas z meandrami prawa gospodarczego, funkcjonowaniem sądów arbitrażowych. Okazało się, że z pozoru tak nudna dziedzina jak prawo gospodarcze dotyka nas na co dzień. Mogliśmy też porozmawiać o blaskach i cieniach zawodów prawniczych. Oczekujemy na następne spotkanie z dr. P. Magaczewskim oraz innymi prawnikami - absolwentami naszej szkoły.

M. Cieplińska