Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Mikołajkowy Turniej Piłkarski Kopernik 2015

2 i 3 grudnia na nowym boisku przy naszym liceum odbył sie Mikołajkowy Turniej Piłkarski, w którym udział wzięło 8 drużyn z naszej szkoły. W środę odbywała się faza grupowa, w której rozegrano 12 meczów, natomiast w czwartek faza finałowa (5 meczów). W efekcie zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców, którym zostały "Kozy Mroku", II miejsce zajęli "Madeje", natomiast miejsce III "No Name Full of Fame". Wszystkim zawodnikom dziękujemy, a kontuzjowanym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!