Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Mikołaj? Najlepiej z Kopernikiem!

W dniu 03.12.2015 w naszym liceum gościliśmy gimnazjalistów. Brali oni udział w naszych mikołajkowych dniach otwartych, które zdecydowanie można uznać za udane.
W każdej pracowni odbyły się warsztaty tematyczne: w pracowni biologicznej poznawali świat pod mikroskopem, w pracowni geograficznej podróżowali ciekawymi szlakami turystycznymi. W pracowniach językowych również nie brakowało atrakcji: gimnazjaliści mieli styczność z językiem francuskim, angielskim i włoskim.

Nie zabrakło tam kolęd, rozmów i piosenek. Warsztatom towarzyszyła przyjemna atmosfera.
W szkolnej auli czekał na wszystkich Święty Mikołaj i quiz z nagrodami.
Goście w pełni poczuli kopernikowską atmosferę. Dowiedzieli się wielu ciekawostek o szkole oraz przydatnych informacji z pierwszej ręki.

Gall Anonim

Zapraszamy do galerii zdjęć.