Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Już po raz trzeci aula I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika stała się miejscem obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Wspólnie z Fundacją ”Pro Salute” przygotowano uroczystość mającą przybliżyć ideę wolontariatu. Uświetnili ją swoją obecnością: Wicemarszałek Sejmu RP - Pani Barbara Dolniak, Poseł na Sejm RP - Pan Waldemar Andzel, Pan Robert Szpinda Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego, Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego Pan Roman Goczoł, przedstawiciele związków zawodowych oraz szkół powiatu będzińskiego.

Podczas gali panie Teodozja Kumor – Ormianin, Izabela Bronikowska i Grażyna Smalec wręczyły wolontariuszom skromne upominki dziękując w ten sposób za ich pracę w Fundacji „Pro Salute”.

Uroczystość uświetniły występy młodzieży z III LO im C.K. Norwida, ZSO ze Sławkowa, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz gospodarzy uroczystości I LO im. M.Kopernika.

Zdjęcia w galerii.