Rok szkolny 2015/16

Kolejny Maraton Pisania Listów za nami.

Napisaliśmy 274 listy-pobiliśmy ubiegłoroczny wynik. Listy pisało 95 osób, w tym nasze absolwentki/absolwenci. Najwięcej listów napisała klasa 1e – główny organizator Maratonu. Indywidualną rekordzistką została uczennica kl. 3d A.Zięba. Pisaniu Listów tradycyjnie towarzyszyła debata oksfordzka. Temat okazał się bardzo interesujący dla słuchaczek/słuchaczy. Teza debaty: „Polska powinna przyjąć uchodźców”. Obydwa 4-osobowe zespoły były doskonale przygotowanie merytorycznie. Znakomicie radziły sobie (mimo tremy) z trudnymi pytaniami publiczności. Była to pierwsza debata tej drużyny złożonej z uczennic i uczniów klasy Ie. Za rok zapraszamy na kolejny Maraton i debatę.