Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Copernicus na "Szpalcie"

Redakcja wskrzeszonej po dwóch latach szkolnej gazety “Copernicus” wzięła udział w Wojewódzkim Przeglądzie Pism Uczniowskich “Szpalta”, który 10 grudnia miał miejsce w X LO w Katowicach. Zdobyliśmy wyróżnienie za powrót w wielkim stylu.
Redakcję reprezentowali: Wiktoria Sulik, Martyna Markiewicz, Sara Sieradzka, Paulina Armatys, Bartek Nogielski, Dawid Tomczyk i Kuba Dworczyk.

Już wkrótce nowy numer “Copernicusa”!!!