Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Towarzyski mecz piłki siatkowej

W świątecznej atmosferze odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej pomiędzy drużyną naszej szkoły a drużyną Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Będzinie. Pomysłodawcami tej imprezy byli trenerzy obu drużyn - Pan Stanisław Hałaciński i Przemysław Segieta. Mecz był formą podziękowania dla trenerów za wieloletnią i efektywną współpracę.

Dziękujemy Panu Janowi Pichurze Dyrektorowi MZS nr 4 w Będzinie za przychylność i wspólne promowanie piłki siatkowej w regionie.