Rok szkolny 2015/16

Kolejny sukces artystów z Kopernika na XIII Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

15 grudnia 2015 roku w Siewierzu odbyła się już XIII edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, na której wystąpili uczniowie naszej szkoły. Patrycja Ziętara zaprezentowała piosenkę w języku angielskim z repertuaru Sama Smitha „Writing's on the wall”, za którą otrzymała II miejsce, ex aequo II miejsce otrzymali również Patrycja Cieślik i Krystian Machura, za piosenkę w języku rosyjskim „Wernisaż” z repertuaru Lajmy Wajkulie i Walerego Leontiewa. XIII edycja przyniosła zwycięstwo naszym uczniom. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

źródło zdjęć http://www.lo.siewierz.pl