Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Akcja "Ciepła buda"

Już po raz trzeci, klasa 3C z wychowawcami zorganizowała w naszej szkole akcję "Ciepła buda". Jej celem była zbiórka legowisk, pokarmu oraz plastikowych zakrętek dla schroniska zwierząt w Milowicach. Rzeczy te, są szczególnie ważne w obliczu zbliżających się chłodów. Opiekunowie zwierząt ze wzruszeniem przyjęli rzeczy dostarczone przez naszych uczniów i tradycyjnie otrzymaliśmy podziękowanie dla całej szkoły w formie dyplomu.  

Największy udział w zbiórce miała klasa 1C i 3C. Gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w akcji.