Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Orszak Trzech Króli

Już kolejny raz uczniowie I LO uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli w Będzinie, nawiązującym do tradycji średniowiecznych jasełek. Aktorzy przygotowali Mansjon II - Gospodę, żywą, uliczną scenę - umiejscowioną przy kościele św. Brata Alberta w Będzinie. Spektakl naszych uczniów był niezwykły, nie tylko oddał religijno-ludyczny charakter jasełkowy , ale także wpisał się w wyjątkową ideę wspólnego tworzenia   lokalnej tradycji.

Zdjęcia w galerii