Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Młodzieżowa Rada Miasta Będzina

Na mocy wyborów, które miały miejsce 7 grudnia 2015, w skład Młodzieżowej Rady Miasta Będzina weszli uczniowie I LO im. M. Kopernika w Będzinie - Kamila Stalmach i Jakub Dworczyk. Będą sprawowali swój mandat wraz z innymi 20 przedstawicielami będzińskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. To już VIII kadencja Młodzieżowej Rady Miasta Będzina.

Nowo wybrani przez was Radni Młodzieżowej Rady Miasta Będzina aktywowali specjalny adres e-mail pozwalający wam przesyłać swoje własne pomysły do realizacji w radzie:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.