Rok szkolny 2015/16

IV Noworoczny Koncert Talentów

Nowy Rok pragniemy powitać uroczyście, aby nadchodzące dni były pełne radości, pasji i szczęścia. Będzie nam szczególnie miło zaprosić uczniów i nauczycieli do udziału w:

IV NOWOROCZNYM KONCERCIE TALENTÓW,

który odbędzie się 4 lutego 2016 r. o godzinie 12.00

w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie

Wierzymy, że występ przedstawicieli Państwa Szkoły uświetni i nada blasku wspólnie spędzonym chwilom w murach Naszej Szkoły. Mamy nadzieję, że świąteczna magia i gorąca atmosfera pozostanie z nami przez cały rok 2016.

Karta zgłoszenia w załączniku.

Attachments:
Download this file (karta_zgłoszenia.doc)Karta zgłoszenia[ ]156 kB