Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Zdobywamy Certyfikat IC3

Dzięki stałej współpracy z Instytutem Informatyki Uniwersytetu Śląskiego uczniowie, którzy realizują rozszerzoną informatykę mieli możliwość przystąpienia w dniu 22 stycznia 2016 r. do egzaminu uprawniającego do otrzymania Certyfikatu IC3 (Internet and Computing Core Certification). Spośród 11 osób przystępujących do egzaminu wszystkim udało się osiągnąć sukces i zdobyć certyfikat!

Gratulujemy!

Uczniowie mieli również możliwość zwiedzenia Instytutu Informatyki, zapoznali się z profilem kształcenia, zwiedzili pracownie oraz obejrzeli drukarki 3D podczas pracy.