Rok szkolny 2015/16

Zdobywamy Certyfikat IC3

Dzięki stałej współpracy z Instytutem Informatyki Uniwersytetu Śląskiego uczniowie, którzy realizują rozszerzoną informatykę mieli możliwość przystąpienia w dniu 22 stycznia 2016 r. do egzaminu uprawniającego do otrzymania Certyfikatu IC3 (Internet and Computing Core Certification). Spośród 11 osób przystępujących do egzaminu wszystkim udało się osiągnąć sukces i zdobyć certyfikat!

Gratulujemy!

Uczniowie mieli również możliwość zwiedzenia Instytutu Informatyki, zapoznali się z profilem kształcenia, zwiedzili pracownie oraz obejrzeli drukarki 3D podczas pracy.