Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miasta Będzina

W dniu 1 lutego 2016 r. odbyły się dwie pierwsze sesje Młodzieżowej Rady Miasta Będzina. Nasze Liceum w tej kadencji reprezentują: Kamila Stalmach i Jakub Dworczyk. Podczas sesji miało miejsce uroczyste zaprzysiężenie radnych. Legitymacje radnego i zaświadczenia o wyborze wręczyli uczniom Wiceprezydent Będzina Rafał Adamczyk oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Będzina Krzysztof Dudziński.