Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Globalne zagrożenia XXI wieku

 

Nasze liceum dn. 5.02.2016 r gościło absolwentkę i młodego pracownika naukowego WNS Uniwersytetu Śląskiego - Justynę Łapaj, która spotkała się z uczennicami/uczniami realizującymi rozszerzenie z wiedzy o społeczeństwie. Wykład dotyczył globalnych zagrożeń XXI wieku. W jego trakcie wywiązała się ożywiona dyskusja o terroryźmie i uchodźcach. Mogliśmy się dowiedzieć również o zasadach studiowania na kierunku: bezpieczeństwo narodowe.