Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Koncert Noworoczny 2016

Kolejny raz w gościnnych murach I LO im. Mikołaja Kopernika odbył się Koncert Noworoczny, który wpisany jest od wielu pokoleń w tradycję naszej szkoły. Wysłuchaliśmy muzykę graną na żywo przez naszych uczniów, absolwentów i gości. Tegoroczny koncert swym występem uświetnili: wyjątkowy tenor - ks. prof. Paweł Sobierajski wraz z Mirellą Malorny - pianistką, wykładowcą Akademii Muzycznej w Katowicach. Od wielu lat połączenie muzyki klasycznej i estradowej cieszy się ogromną popularnością wśród wykonawców i gości koncertu. Każdy koncert w magicznej auli Kopernika przyciąga tłumy wielbicieli muzyki, która nie tylko łączy pokolenia, ale i wzbogaca duszę. Wszystkim wykonawcom i gościom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok na jubileuszowy koncert noworoczny.

Zapraszamy do Galerii.