Rok szkolny 2015/16

Dzień otwarty „Master Koper, czyli wiosenna kanapka(mega;)”

22 marca 2016 r. zapraszamy na dzień otwarty grupy zorganizowane, niezorganizowane a także osoby indywidualne: 9.00. – 11.00; 11.30. – 13.30

Proponujemy:

• „Polowanie na jaja” - LARP Wielkanocny,
  • Przekąska na Marsie - fizyka nie tylko wokół nas,
  • Językowy kogel - mogel,
  • Łyk wody z okazji Światowego Dnia Wody - warsztaty chemiczne,
  • Matematyczne co nieco,
  • „Jak mówić z pełnymi ustami” - warsztaty grupy teatralnej Twarze,
  • Wiener Cafe - kawa i ciastko smakują jak w Wiedniu,
  • Koncert rockowy - grają uczniowie szkoły,
  • Fotobudka, warsztaty historyczne…… i szereg innych atrakcji
  • GENERALNA PRÓBA PRZED POBICIEM REKORDU - MEGA - KANAPKI

Gwarantujemy:

• atrakcyjne zajęcia, opiekę nauczycieli I LO, tematykę zgodną z podstawą programową gimnazjum, realizację kompetencji kluczowych

Informację dotyczącą uczestnictwa grupy zorganizowanej prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faksem pod numer 32/7615920 w terminie do dnia 18.03.2016r.