Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Od przedszkola do Kopernika 2016

8 marca uczniowie klasy IIc mieli okazję odwiedzić przedszkole nr 9 w Dąbrowie Górniczej i zaprezentować przedszkolakom magiczne doświadczenia chemiczne. Mali odkrywcy byli bardzo zaciekawieni wybuchem wulkanu czy malowaniem farbami na mleku, a asystowanie przy doświadczeniach sprawiło im wiele radości. Cieszy nas, że sprawiliśmy przedszkolakom tyle frajdy i zabawy. Mamy nadzieję że, nie było to nasze ostatnie spotkanie.