Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Maturzyści już wybrali …

XVIII Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2016 w katowickim „Spodku” to okazja do przedstawienia aktualnej oferty oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów uczelni wyższych z młodzieżą. Każda kolejna edycja Targów cieszy się dużym zainteresowaniem młodych ludzi, my także byliśmy tam. Rozmowy z przedstawicielami uczelni wyższych bardzo nam pomogły. Zdecydowani utwierdzili się w swoich wyborach, a niezdecydowani nareszcie podjęli decyzje.