Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

17 marca w naszej szkole miał miejsce cykl wykładów przedstawicieli KW Policji w Katowicach na temat zasad zachowania bezpieczeństwa na drogach. Młodzież mogła wysłuchać sposobów jak należy jeździć pojazdem bezpieczniej, by zmniejszyć ryzyko wypadków na drodze oraz unikać sytuacji stresogennych.
W części praktycznej można było skorzystać z symulatora dachowania oraz symulatora hamowania dostarczonych przez WORD w Katowicach.
Wykład oraz zajęcia praktyczne spotykały się z dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży.
Wszystkim życzymy bezpiecznej jazdy!