Rok szkolny 2015/16

Młodzieżowe Targi Pracy i Edukacji

21 marca uczniowie z Kopernika wzięli udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Starostę Będzińskiego i Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie podczas którego mogli zapoznać się z ofertą pracy w Polsce i za granicą jak również z ofertą kursów i projektów współfinansowanych ze środków EFS.
Uczniowie mogli również zapoznać się z szeroką ofertą uczelni wyższych oraz form pomocy przy tworzeniu własnej działalności gospodarczej w tym Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.