Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Wtorek 23 marca należał do gimnazjalistów.

Tego dnia odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte. Na przybyłych licznie gimnazjalistów (doliczyliśmy się prawie 200 osób) czekało wiele atrakcji,  największą z nich była nasza MEGA KANAPKA. Za przygotowanie bardzo dziękujemy całej klasie 1e, bez Was kanapka by nie powstała. Gimnazjaliści mogli również napić się kawy w WIENER KOFFEE i МУ-МУ КОФЕ (Mu - Mu Cafe). Ciekawą atrakcją był też FOTO BOX. Ulokowane w samym sercu auli miejsce, gdzie można było się przebrać i zrobić pamiątkowe zdjęcie, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Na gimnazjalistów czekała również szeroka gama warsztatów: teatralnych, matematycznych, historycznych, chemicznych, oraz językowych. Nasi młodsi koledzy dowiedzieli się, jak ubierali się bohaterowie Pana Tadeusza, jak odegrać złość na scenie, czy jak zrobić sałatkę po włosku.

Mamy nadzieję, że ten czas był dla naszych gości czasem mile spędzonym, w wyjątkowej atmosferze. Pamiętajcie, Kopernik czeka na Was na auli. Do zobaczenia we wrześniu!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację dni otwartych. 

Zapraszamy do galerii.