Rok szkolny 2015/16

„Heppening żonkilowy” - zbierliśmy datki na rzecz fundacji „Pro salute”

Już po raz kolejny młodzież naszej szkoły pokazała, ze jest otwarta na potrzeby innych. W dniach 15 – 17 kwietnia wolontariusze I Liceum brali udział w akcji zbierania datków na rzecz fundacji „Pro salute”. Uroczyste rozpoczęcie akcji nastąpiło przed Ośrodkiem Kultury i zostało uświetnione występami młodzieży. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Malinowska z klasy Ic. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy bardzo liczne włączyli się w te akcję.