Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

„Heppening żonkilowy” - zbierliśmy datki na rzecz fundacji „Pro salute”

 

Już po raz kolejny młodzież naszej szkoły pokazała, ze jest otwarta na potrzeby innych. W dniach 15 – 17 kwietnia wolontariusze I Liceum brali udział w akcji zbierania datków na rzecz fundacji „Pro salute”. Uroczyste rozpoczęcie akcji nastąpiło przed Ośrodkiem Kultury i zostało uświetnione występami młodzieży. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Malinowska z klasy Ic. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy bardzo liczne włączyli się w te akcję.