Rok szkolny 2015/16

Dzień Akademicki – oferta specjalna!

Specjalnie dla uczniów klas matematycznych odbyły się zajęcia z programowania robotów!

To świetne połączenie „zabawy” klockami LEGO MINDSTORMS z nauką przedmiotów ścisłych. Zajęcia przeprowadzili studenci z Koła Naukowego działającego przy Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych.

Dzięki stałej współpracy z Uniwersytetem Śląskim w przyszłym roku szkolnym lekcje robotyki odbędą się na Uniwersytecie!

Wszystkich chętnych już dziś zapraszamy!