Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Z Kopernikiem do RIO

W dniu 10 czerwca na boiskach I LO odbył się na turniej piłkarskich piątek oraz turniej siatkarskich dwójek. Organizacji rozgrywek podjęły się klasy 1c i 1d. 10 czerwca na szkolnych boiskach odbył się turniej sportowy. Zaciętej rywalizacji sprzyjała wakacyjna pogoda oraz wspaniały klimat naszych nowych boisk. W przerwie uczniowie oraz zawodnicy mogli poczęstować się energetycznymi przekąskami oraz fit-wodą.
Za udział wszystkim dziękujemy i zapraszamy na kolejne eventy w naszym liceum.

 

Zdjęcia w galerii.