Rok szkolny 2015/16

Z Kopernikiem do RIO

W dniu 10 czerwca na boiskach I LO odbył się na turniej piłkarskich piątek oraz turniej siatkarskich dwójek. Organizacji rozgrywek podjęły się klasy 1c i 1d. 10 czerwca na szkolnych boiskach odbył się turniej sportowy. Zaciętej rywalizacji sprzyjała wakacyjna pogoda oraz wspaniały klimat naszych nowych boisk. W przerwie uczniowie oraz zawodnicy mogli poczęstować się energetycznymi przekąskami oraz fit-wodą.
Za udział wszystkim dziękujemy i zapraszamy na kolejne eventy w naszym liceum.

Zdjęcia w galerii.