Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

PROFILAKTYKA PRZED WAKACJAMI

21 czerwca 2016 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Panią Joannę Czechowską. Pani przeprowadziła w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika zajęcia na temat zagrożenia płynącego z zażywania środków odurzających. Przestrzegła, jakie konsekwencje może mieć nieodpowiedzialny kontakt z narkotykami a także opowiedziała o ich pochodzeniu i obecności we współczesnym świecie. Zwróciła uwagę, że to, co jest aktualnie dostępne na rynku, ma niewiele wspólnego np. z prawdziwą marihuaną.


Podczas wykładu młodzież zadawała pytania, na które Pani Czechowska chętnie i wyczerpująco odpowiedziała, dzięki czemu poruszane zostały szczególnie interesujące kwestie.
Uważamy, że wykład przyczynił się do pogłębienia wiedzy na temat narkotyków i konsekwencji ich zażywania.