Rok szkolny 2016/17

Narodowe czytanie "Quo Vadis"

W środę 21 września 2016 r. I LO im. M. Kopernika dołączyło do akcji "Narodowe czytanie 2016". Znamienici goście, tacy jak pani naczelnik Wydziału Oświaty i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Będzinie Renata Zmarzlińska-Kulig, ksiądz Grzegorz Maciejewski oraz naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Będzinie, pan Roman Goczoł,  nauczyciele oraz uczniowie zaangażowali się w czytanie dzieła Henryka Sienkiewicza pt: "Quo Vadis".  Jest to jedno z jego najbardziej znanych i docenionych dzieł.  Warto go poznać, do czego przekonywali czytający.  Akcja pod patronatem Prezydenta RP.

Zdjęcia w galerii.