Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Kampania "Nie dla czadu" Państwowej Straży Pożarnej

 

W związku z rozpoczynającym się sezonem grzewczym Starostwo Powiatowe w Będzinie w imieniu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie zwraca się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z materiałami dotyczącymi akcji informacyjnej „Nie dla czadu” w celu zwiększenia wśród młodzieży szkolnej świadomości zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla.
Więcej informacji na stronie Starostwa Powiatowego w Będzinie.