Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Check your English

18.10.2016  gościliśmy w naszej szkole panią Aleksandrę Kuhn, konsultantkę Cambridge English, która zaprezentowała uczniom klas 2 i 3 nowy projekt edukacyjny „Świat jest ciekawszy z Cambridge English”. Projekt  skierowany jest do osób zainteresowanych zdawaniem  rozszerzonej  matury z j. angielskiego oraz  międzynarodowymi  certyfikatami potwierdzającymi znajomość języka na poziomie FCE, CAE. Wykład prowadzony był w j. angielskim.