Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Zanim wybierzemy Samorząd!!!

W dniu 21 października na długiej przerwie odbyła się debata kandydatów na stanowisko przewodniczącego szkoły. Była to świetna okazja do zaprezentowania swoich pomysłów. Rywalizacja była zacięta. Kandydaci zyskali aprobatę wśród publiczności i liczą na Wasze głosy. Wybory do samorządu odbędą się w dniu 28 października. 
Nazwiska Kandydatów:
Jakub Dworczyk 2E
Dawid Tomczyk 2E
Radosław Jędrzejek 2A
Martyna Nowak 1E i Alicja Jęsiek 1A