Rok szkolny 2016/17

Program naukowo - edukacyjny Adamed SmartUP

W czwartek 17 listopada uczniowie Kopernika mogli zapoznać się bardzo interesującym  projektem skierowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Program ADAMED SmartUP, który został zaprezentowany przez studentów Biotechnologii z Politechniki Śląskiej, pozwala odkryć fascynujący świat nauk ścisłych i przyrodniczych. Uczniowie naszej mogli zalogować się do programu  i wziąć udział w rekrutacji na wyjątkowy obóz naukowy. Najciekawszą częścią spotkania były doświadczenia chemiczne przygotowane przez studentów, a wykonywane przez uczniów.