Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Zauważeni.pl

Dnia 19 listopada w ramach projektu "Zauważeni.pl" mieliśmy okazję spotkać się z byłymi emerytowanymi nauczycielkami naszej szkoły Paniami: Elżbietą Witecką oraz Alicją Bacią. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się jak bardzo zmieniła się nasza szkoła na przestrzeni lat, lecz jeden element został niezmienny: ten sam rodzinny klimat. Szkolna redakcja przeprowadziła pełen ciekawostek wywiad, który ukaże się w najnowszym numerze wspaniałego "Copernicusa".

Jakub Ziębiński, Bartek Nogielski, Marta Falfus