Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Mikołaj z Kopernikiem

Z uwagi na duże zainteresowanie zbliżającymi się warsztatami i licznymi prośbami o ustalenie dodatkowego terminu z prawdziwą przyjemnością informujemy, że kolejna edycja Mikołaja z Kopernikiem odbędzie się w naszej szkole 13.12.2016 r.

8 grudnia, 9.00 – 11.00  i 11.30 – 13.30

oraz 13 grudnia, 9.00 – 11.00 i 11.30 – 13.30

Zapraszamy grupy zorganizowane na kreatywny cykl zajęć edukacyjnych.

Proponujemy:

  • Szkiełko i oko, czyli prezenty pod mikroskopem – warsztaty biologiczne
  • Co warto zobaczyć, czyli przewodnik po światowych atrakcjach turystycznych – warsztaty geograficzne
  • Słów kilka w obcych językach – francuskie kolędy, angielskie piosenki
  • Warsztaty chemiczne, matematyczne, społeczno – historyczne

Gwarantujemy:
Atrakcyjne zajęcia, opiekę nauczycieli I LO, tematykę zgodną z podstawą programową gimnazjum, realizację kompetencji kluczowych
Wizytę w Cafe Kopper
Niespodzianki...

Informację dotyczącą uczestnictwa grupy zorganizowanej prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; faksem lub telefonicznie pod numer 32/7615920 w terminie do dnia 05.12.2016r.