Rok szkolny 2016/17

Uczymy się angielskiego bez granic!

W tym tygodniu uczniowie I LO grup rozszerzonych z języka angielskiego mieli okazję uczestniczyć w niekonwencjonalnym spektaklu Mad Science Show wystawianym przez angielskich native speakerów w ramach programu “Nauka bez granic” w Katowicach.
W sympatycznej atmosferze eksperymentowaliśmy z fizyką i chemią po angielsku. Humorystyczna koncepcja przedstawienia dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń.

Celem naszej misji było unicestwienie Justina Biebera - przyszłego okrutnego władcy absolutnego, ale najpierw musieliśmy naprawić kosmiczny pojazd profesora...

Looking forward to next workshops!