Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Uczymy się angielskiego bez granic!

 

W tym tygodniu uczniowie I LO grup rozszerzonych z języka angielskiego mieli okazję uczestniczyć w niekonwencjonalnym spektaklu Mad Science Show wystawianym przez angielskich native speakerów w ramach programu “Nauka bez granic” w Katowicach.
W sympatycznej atmosferze eksperymentowaliśmy z fizyką i chemią po angielsku. Humorystyczna koncepcja przedstawienia dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń.

Celem naszej misji było unicestwienie Justina Biebera - przyszłego okrutnego władcy absolutnego, ale najpierw musieliśmy naprawić kosmiczny pojazd profesora...

Looking forward to next workshops!