Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Wiem co jem – żyję zdrowo!

30 listopada w ramach V edycji Ogólnopolskiej Akcji Walki z Nadwagą w Rodzinie mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z dietetykiem z Centrum Dietetycznego Naturhouse. Dzięki spotkaniu dowiedzieliśmy się, że modyfikując sposób odżywiania zmieniamy nie tylko swoją sylwetkę, stan zdrowia, ale też podnosimy swoją samoocenę. Stare przysłowie mówi „Czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie umie” - dbajmy więc o odpowiednie nawyki żywieniowe.