Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

„I Ty możesz zmienić swoje życie”

6 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne w ramach programu „Nie zmarnuj swojego życia”. Uczniowie klas pierwszych mieli okazję uczestniczyć w prelekcji pt. S.N.A.P "Stop Narkomanii Alkoholizmowi Przemocy". Autorski program, oparty był na dramatycznych przeżyciach osób, które w swoim życiu doświadczyły różnych nałogów oraz zetknęły się z przemocą. Terapeuci w niekonwencjonalny sposób mówili o uczuciach, ludzkich wyborach i życiowych dylematach. Atrakcją programu były krótkie prezentacje multimedialne i fragmenty filmów oraz wykonywane na żywo utwory hiphopowe.