Rok szkolny 2016/17

„I Ty możesz zmienić swoje życie”

6 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne w ramach programu „Nie zmarnuj swojego życia”. Uczniowie klas pierwszych mieli okazję uczestniczyć w prelekcji pt. S.N.A.P "Stop Narkomanii Alkoholizmowi Przemocy". Autorski program, oparty był na dramatycznych przeżyciach osób, które w swoim życiu doświadczyły różnych nałogów oraz zetknęły się z przemocą. Terapeuci w niekonwencjonalny sposób mówili o uczuciach, ludzkich wyborach i życiowych dylematach. Atrakcją programu były krótkie prezentacje multimedialne i fragmenty filmów oraz wykonywane na żywo utwory hiphopowe.