Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Kwalifikacja Wojskowa 2017

 

W dniu 7 grudnia 2016 r. odbyło się spotkanie informacyjne dla uczniów klas trzecich z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Będzinie – panią Gabrielę Rybicką. Podczas spotkania przybliżono tematykę dotyczącą kwalifikacji wojskowej, a także naboru do ochotniczych form służby wojskowej i szkolnictwa wojskowego. Zainteresowanym uczniom przekazano materiały promocyjne dotyczące różnych formy służby wojskowej.