Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Jeżeli Mikołaj to TYLKO z KOPERNIKIEM!

W dniu 08.12.2016 w naszym liceum gościliśmy gimnazjalistów. Brali oni udział w mikołajkowych warsztatach.
W wielu pracowniach odbyły się warsztaty tematyczne: w biologicznej poznawano świat pod mikroskopem, w geograficznej podróżowano ciekawymi szlakami turystycznymi, w matematycznej fascynującym quizom nie było końca a w chemicznej doświadczenia laboratoryjne opisywały otaczający świat. Nasi goście odwiedzili także warsztaty z języka angielskiego i francuskiego a zainteresowania humanistyczne można było rozwinąć na zajęciach o archetypach oraz na spotkaniu z ze światem współczesnym w aspekcie historycznym ;)

Po takiej dawce edukacji wszyscy chętnie odpoczywali na profesjonalnych warsztatach tańca towarzyskiego.
Nad całością na auli czuwał Mikołaj.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że poczuliście choć odrobinę naszej wspaniałej, niepowtarzalnej atmosfery oraz odkryliście magię szkolnej auli.

Zdjęcia w galerii.