Rok szkolny 2016/17

V NOWOROCZNY KONCERT TALENTÓW

Nowy Rok pragniemy powitać uroczyście, aby nadchodzące dni były pełne radości, pasji i szczęścia. Będzie nam szczególnie miło zaprosić uczniów i nauczycieli do udziału w:

V NOWOROCZNYM KONCERCIE TALENTÓW

który odbędzie się 12 stycznia 2017 r. o godzinie 11.30 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie.
Wierzymy, że występ przedstawicieli Państwa Szkoły uświetni i nada blasku wspólnie spędzonym chwilom w murach Naszej Szkoły.
Mamy nadzieję, że świąteczna magia i gorąca atmosfera pozostanie z nami przez cały rok 2017.

Attachments:
Download this file (talent.doc)Zgłoszenie Koncert Talentów[ ]14 kB