Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Koncert Noworoczny 2017 r.

Kolejny raz w naszej szkole odbył się Koncert Noworoczny inaugurujący obchody  115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie. Konwencja koncertu odnosiła się do tradycji kolędowania i karnawału. Wysłuchaliśmy brzmienia niepowtarzalnych, subtelnych  oraz pełnych ekspresji utworów muzycznych, które  zachwyciły odbiorców. Wśród występujących byli uczniowie, absolwenci i przyjaciele I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie. Koncert rozpoczął występ chóru z parafii Świętej Trójcy w Będzinie.

Swą obecnością zaszczycili nas wyjątkowi goście - w imieniu Pana Senatora Rzeczpospolitej Polskiej Arkadiusza Grabowskiego  na uroczystość przybyła Pani Ewa Fendrych. Byli także obecni Członkowie Zarządu Powiatu: Pan Radosław Baran i Pan Włodzimierz Trzcionka, Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Będzinie-Pan Roman Goczoł oraz dyrektorzy szkół powiatu. Podczas uroczystości- Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie- Pan Grzegorz Paszta wręczył statuetkę i nadał tytuł  "Przyjaciela Szkoły" Pani Katarzynie Maciejewskiej za zaangażowanie w życie społeczności naszego liceum.

Występujący

Gość koncertu - Chór z parafii Świętej Trójcy w Będzinie pod dyrekcją Księdza Pawła Rozpiątkowskiego

Karolina Borowska - pianino  

Zbigniew Wójcik - akordeon

Chór I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika

Paulina Biernacka - śpiew

Zuzanna Ciopalska - śpiew

Daria Olesińska - śpiew

Wiktoria Rozmus - śpiew

Nikola Krakowiecka - śpiew

Paulina Słowińska - śpiew

Karolina Jaszczykowska - śpiew

Wiktoria Merta, Klaudia Kubik - taniec współczesny

Adam i Marta Gryczka - para taneczna (walc wiedeński)