Rok szkolny 2016/17

V Noworoczny Koncert Talentów

W dniu 12.01.2017 r. odbył się w naszej szkole V Noworoczny Koncert Talentów. Już po raz piąty uczniowie szkół gimnazjalnych z powiatu będzińskiego mogli podzielić się swoimi talentami ze społecznością Kopernika. Poziom występów był w tym roku niezwykle wysoki. Do swojego muzycznego świata zaprosili nas Filip Brzeszczyński, Zuzanna Galicka, Paulina Kostka, Weronika Pilch, Joanna Kowalska, Oliwia Majerczak, Vanessa Erdanowska, Marta Solarz, Julia Jurczak i Damian Nowak.

A nasi uczniowie? ... Byli wspaniali:).

Daria Olesińska, Paulina Biernacka, Zuzanna Ciopalska, Wiktoria Rozmus to naprawdę cudowne głosy i osobowości sceniczne. Na koniec musimy wspomnieć o prawdziwym odkryciu tegorocznego koncertu - zespole NOPE naszego ucznia Wiktora Jasika. To był dopiero prawdziwy czad!!!

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Zdjęcia w galerii.