Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

I Ty możesz zostać Poliglotą

7 lutego 2017 uczniowie klas trzecich naszej szkoły - Bartłomiej Witek i Gustaw Cyankiewicz uczestniczyli w Wojewódzkim Konkursie Językowym organizowanym przez V LO im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej.  Uczestnicy zmagań językowych musieli wykazać się znajomością 2 języków obcych, angielskiego i drugiego wybranego języka obcego. Bartek wybrał język włoski, Gustaw niemiecki. Celem konkursu jest rozwijanie kompetencji językowych i popularyzacja nauki języków obcych.

Organizatorzy konkursu przygotowali  także ciekawy program artystyczny i zadbali o miłą atmosferę.